OCT 29

Windykacja na Litwie

Każdy przedsiębiorca musi liczyć się z tym, że prędzej, czy później trafi na nieuczciwego kontrahenta.

Niestety prowadząc interesy międzynarodowe mamy ograniczoną wiedzę i możliwości na temat tamtejszego rynku. Bardzo często nieświadomie popełniamy duże błędy dotyczące podpisywanej umowy. Zawsze warto dokładnie przeanalizować zasady współpracy, a także jasno określić reguły dotyczące braku wypłacalności. Dzięki temu egzekucja długów na terenie Litwy będzie przebiegała w sposób sprawny i szybki. 
Windykacja na Litwie nie odbiega od egzekucji należności w innych krajach. Pamiętaj, że warto walczyć nawet o małe kwoty. Jeśli Twoje doświadczenie w tym temacie jest zbyt małe, to skorzystaj z usług profesjonalistów specjalizujących się w egzekucji długów. Nie musisz się obawiać, że są to działania niezgodne z prawem. Wszystkie przeprowadzane procedury są w pełni uczciwe i nie naruszają interesów żadnej ze stron. 
W pierwszej kolejności następuje wysłanie nakazu zapłaty. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, następuje podjęcie czynności komorniczych. Analizie poddaje się majątek dłużnika, a także inne źródła finansowe. Wszytko po to, aby osoba poszkodowana jak najszybciej odzyskała swoje pieniądze. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym odzyskaniu należności, warto przeanalizować sprzedanie swoich długów. Firma odkupująca długi bada realne szanse na odzyskanie należności, a następnie odkupuje dany dług za określony procent. Dzięki temu ominie Cię szereg formalności i czasochłonnych procedur. Jest to rozwiązanie szybkie i bezproblemowe, które niesie za sobą mnóstwo korzyści dla przedsiębiorcy.

Okiem reportera

usługi prawnicze

radca prawny

notariusz

kancelaria

finanse

biznes

windykacja

Twój komentarz