OCT 29

Korzystanie z polskojęzycznej pomocy prawnej
Opublikowany przez: Krzysztof | Tagi: prawo, usługi prawnicze, radca prawny, niemcy, adwokat | Data: 2016-05-10

Przebywając w Niemczech może wydarzyć się wiele sytuacji, w których będziemy potrzebować pomocy polskojęzycznego prawnika w Niemczech.

Prawnik na Niemcy nie tylko wyjaśni w ojczystym języku zawiłości prawa niemieckiego, ale też wesprze i wskaże rozwiązania najtrudniejszych problemów, z którymi borykamy się po przyjeździe do tego kraju. Adwokat na Niemcy jest osobą niezbędną zarówno wtedy, gdy jesteśmy przedsiębiorcami, pracodawcami, jak i pracownikami, a nawet turystami i gośćmi - w przypadku zdarzenia losowego, kradzieży czy oszustwa. Polskojęzyczny prawnik w Niemczech staje się nam niezbędny szczególnie, gdy dzieje się coś nagłego i sytuacja wymaga interwencji prawnej.

Prawnik? Polski czy Niemiecki?
Oczywiste jest, że najchętniej skorzystamy wówczas z usługi w języku polskim. Osoba taka, jak polskojęzyczny prawnik w Niemczech udzieli porady dotyczącej prawa niemieckiego, wyjaśniając wszelkie zawiłości w dziedzinie naszych praw, obowiązków i uregulowań. Polskojęzyczny adwokat na Niemcy może reprezentować nas przed klientem, pracodawcą, pracownikiem, w sądzie pracy, sądzie cywilnym lub karnym.

Polskojęzyczny prawnik, adwokat
Będzie bronić naszych interesów na takiej samej zasadzie, jak prawnik niemieckojęzyczny, oczywiście występując w języku niemieckim. Jednocześnie, jako polskojęzyczny prawnik na Niemcy, będzie w stanie wyjaśnić nam, co dzieje się na sali sądowej i co zawierają dotyczące nas dokumenty prawne. Ponieważ jest to adwokat z praktyką w Niemczech, doskonale zna specyfikę i uregulowania prawne tego kraju i może tą wiedzą służyć Polakom, którzy potrzebują jednorazowo lub stale opieki prawnej. Porada polskojęzycznego prawnika takiego jak adwokat Tomasz Gaj (Niemcy) jest więc doskonałym pomysłem na rozwiązanie prawnych niejasności.

Okiem reportera

prawo

usługi prawnicze

radca prawny

niemcy

adwokat

Adwokat Tomasz Gaj
Prawnik w Niemczech, Austrii i Polsce
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 30/3
40-058 Katowice

http://www.tomaszgaj.eu/pl/kancelaria
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
Rechtsanwalt im Austria
Kärntner Ring 12
1010 Wien

http://www.tomaszgaj.eu/at/kanzlei
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
Rechtsanwalt im Deutschland
Kanzlerstraße 8
D-40472 Düsseldorf

http://www.tomaszgaj.eu/de/kanzlei-2

Twój komentarz